13. a 14. 7. 2018 i u nás

Zveme Vás do třebíčské Charity na ul. L. Pokorného 15. 

Výrobky, horolezecká stěna, ad.

Jak zvládnout životní ztráty

beseda v Centru Ruth

17. 7. 2018

v 17 hod. 

 

Letem světem s Rodinsonem

Třídenní zážitkový program pro rodiče, prarodiče s dětmi

 

7. - 9. 8. 2018 

DOMEČEK Halahoje

Volnočasový klub ARCHA

programy pro seniory

v Domech s pečovatelskou službou

v červenci 2018

 

 

AKCE CIHLA

na stanovištích
od 4. 6. 2018

  • Třebíč
  • Moravské Budějovice

KATALOG UMĚLECKÝCH DĚL

Koupí nebo darováním uměleckých děl podpoříte rodiny v těžké životní situaci

Nadace Agrofert podpořila hospic

Nadace Agrofert podpořila hospic

Nákup nového osobního automobilu Hyundai pro Domácí hospic sv. Zdislavy v Třebíči podpořila Nadace Agrofert částkou tří set tisíc korun.

 

Nadace Agrofert podpořila hospic 300 tisíci korunami

 

Nákup nového osobního automobilu ve prospěch Domácího hospice sv. Zdislavy v Třebíči podpořila Nadace Agrofert částkou tří set tisíc korun.

Nový automobil pro hospic

Nový vůz Hyundai ix20 byl předán zaměstnancům hospice. Automobil je určen pro zajištění odlehčovací služby, která pomáhá lidem s nevyléčitelnou nemocí a jejich blízkým tak, aby mohl nemocný člověk prožít závěr života v domácím prostředí. 

Nákup automobilu podpořila Nadace Agrofert

Kromě automobilu podpořila nadace v uvedené částce i nákup služebního oblečení. 

Domácí hospic zajišťuje své služby po celém Třebíčsku. Využívá k tomu patnáct automobilů a měsíčně najezdí bezmála dvacet tisíc kilometrů. Nový automobil umožní neomezování služeb a cest za pacienty a navíc lékařům, zdravotním sestrám a pečovatelkám zajistí více pohodlí.

Nový automobil

„Zájem o naše služby je stále větší, jsme jediným poskytovatelem takto komplexní péče na Třebíčsku a chceme v maximální možné míře uspokojit požadavky a potřeby našich pacientů. To si žádá stále větší nároky na technické zajištění a za tento dar jsme velice rádi. Jistě jej ocení i ti, o které pomáháme pečovat,“ okomentovala dar Eva Vráblová, vedoucí hospice.

 

Nároky na cestování jsou stále větší a odpovídají rostoucímu zájmu o služby domácího hospice.  Dostatečné pohodlí pro lékaře, zdravotní sestry a pečovatelky chce zřizovatel služby Oblastní charita Třebíč zajistit i potřebnou modernizací vozového parku. „Rodiny jsou vděčné za zajištění služeb 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Bez automobilů by takřka okamžitá pomoc kolegů pro rodinu, která řeší například aktuální zhoršení zdravotního stavu, nebyla možná,“ vysvětluje Eva Vráblová.

Děkujeme Nadaci Agrofert za aktuální pomoc a naši stálým podporovatelům za rostoucí důvěru a za podporu v naší činnosti.  

 

Děkujeme Nadaci Agrofert.

Více o službě Domácího hospice sv. Zdislavy Třebíč