Volnočasový klub ARCHA

programy pro seniory

v Domech s pečovatelskou službou

 

 

KATALOG UMĚLECKÝCH DĚL

Koupí nebo darováním uměleckých děl podpoříte rodiny v těžké životní situaci

Policie radila seniorům v otázkách bezpečnosti

Policie radila seniorům v otázkách bezpečnosti

V květnu probíhaly v domech s pečovatelskou službou v Třebíči v rámci Volnočasového klubu Archa přednášky Městské policie Třebíč na téma bezpečnosti seniorů. Dozvěděli se velmi užitečné a důležité informace, které jim v ohrožení mohou zachránit život...

 

 

Městská policie Třebíč radila seniorům v otázkách bezpečnosti

 

V domech s pečovatelskou službou v Třebíči  probíhaly v rámci Volnočasového klubu Archa v měsíci květnu přednášky Městské policie Třebíč na téma: bezpečnost seniorů.

Senioři se dozvěděli velmi užitečné a důležité informace, které jim v případě ohrožení mohou zachránit život. Z úst policistů si vyslechli např. rady o tom, jak účinně zabezpečit svůj domov před nevítanými návštěvníky, jak reagovat při přepadení na ulici a v jakých situacích si mohou přivolat policii na pomoc.

Přednáška byla velmi zajímavá a poučná, a někteří senioři sami přiznali, že se bohužel v minulosti již ocitli v konkrétních situacích. Ať už jde o nekalosti různých podomních prodejců nebo obtěžování na ulici, které zažili sami na sobě nebo někdo z jejich blízkých. Byli proto velmi rádi, že si mohli o daných problémech s policisty pohovořit. Na závěr setkání se mohli zeptat na vše, co je zajímalo a nakonec si odnesli i praktický dárek – reflexní pásku pro lepší viditelnost chodců na ulici.

Klub Archa

Velmi děkujeme Městské policii Třebíč za spolupráci a realizaci tohoto preventivního programu pro seniory v domech s pečovatelskou službou.

 

 

Volnočasový klub Archa a Charitní pečovatelská služba Třebíč