Oslavte s námi

25. 9. 2018

od 14-17 hod. 

Volnočasový klub ARCHA

programy pro seniory

v Domech s pečovatelskou službou

v září 2018

 

 

KATALOG UMĚLECKÝCH DĚL

Koupí nebo darováním uměleckých děl podpoříte rodiny v těžké životní situaci

AKCE CIHLA

Výsledky již známe.

Děkujeme Vám za podporu!

Sbírka studentů Gymnázia Třebíč

Sbírka studentů Gymnázia Třebíč

Šest studentů Gymnázia Třebíč zorganizovalo charitativní sbírku uspořádáním Jarmarku svačinek. Výtěžek poslouží k vybudování terapeutické zahrady u Stacionáře Úsměv Třebíč a Domovinky Třebíč. Všem děkujeme za vynaložené úsilí a krásný dar.     

 

Sbírka studentů Gymnázia Třebíč

 

 

Šest studentů vyššího stupně Gymnázia Třebíč zorganizovalo pro Stacionář Úsměv Třebíč a Domovinku Třebíč charitativní sbírku. Jednalo se o studenty kroužku Fiktivní firma vedeném paní učitelkou Mgr. Dagmar Honsovou.

Prostředkem k získání peněz bylo uspořádání Jarmarku svačinek. Do akce se zapojily všechny třídy Gymnázia Třebíč a jejich vyučující. Studenti a učitelé napekli krásné pohoštění, které si mohl každý zakoupit. Výtěžek jarmarku se vyšplhal na krásných 15 000,- Kč.

foto z předání daru                                     dar

Ve čtvrtek 5. 4. 2018 přisli studenti s paní učitelkou dar osobně předat. Prohlédli si při tom prostory stacionáře, seznámili se s jeho službami a byl jim představen záměr využití darovaných peněz. Přispějí k vybudování terapeutické zahrady u stacionáře Úsměv a Domovinky sídlících V Třebíči na ulici Gen. Sochora 705/1.

Velmi si vážíme empatie a nadšení studentů pro pomoc druhým. Moc všem děkujeme za vynaložené úsilí a krásný dar.     

pracovníci a uživatelé Stacionáře Úsměv Třebíč

foto

 

Související galerie