Volnočasový klub ARCHA

programy pro seniory

v Domech s pečovatelskou službou

v červenci 2019

 

 

Rodinson a Centrum Ruth

zve všechny rodiče i prarodiče s dětmi

KATALOG UMĚLECKÝCH DĚL

Koupí nebo darováním uměleckých děl podpoříte rodiny v těžké životní situaci

Každá koruna pomáhá!

Přispějte 1 Kč denně, 
365 Kč ročně...

Charitní záchranná síť hlásí

Charitní záchranná síť hlásí

10. listopadu jsme se zúčastnili Národní potravinové sbírky v supermarketu TESCO v Jihlavě. Nakupující lidé byli velice štědří, darovali nám pro klienty našich zařízení a pro osoby v nouzi 1 956,5 kilogramů zboží. Tento výtěžek byl nejvyšší v celém Kraji Vysočina. Děkujeme!

 

Charitní záchranná síť v listopadu 2018

 

Prostřednictvím Charitní záchranné sítě (CHZS) pomáháme lidem v nouzi jako v předešlých měsících, poskytujeme potraviny, hygienické potřeby, ošacení, výjimečně hradíme nezbytný nákup nebo služby, pomáháme i předáváním potřebných informací nebo doprovázíme na úřady nebo do institucí.

10. listopadu jsme se se sedmi kolegyněmi z Azylového domu pro rodiče, matky s dětmi a ženy a s Mgr. Otakarem Prokešem z Azylového domu pro muže a s jednou dobrovolnicí zúčastnili Národní potravinové sbírky v supermarketu TESCO v Jihlavě.

Nakupující lidé byli velice štědří, darovali nám pro klienty našich zařízení a pro osoby v nouzi, kterým pomáháme v rámci Charitní záchranné sítě, 1 956,5 kilogramů zboží.

Tento výtěžek byl nejvyšší v celém Kraji Vysočina. Reportáž o velmi pěkném průběhu NPS a o naší účasti hned toho dne vysílala ve večerních Událostech ČT 1.

Zboží jsme mohli za pomoci klientů AD pro muže hned v následujících dnech uložit do nových regálů v novém skladu, který nám poskytlo ve své budově v ulici L. Pokorného 15 středisko sv. Dona Bosca.

    IMG_2792 IMG_2795 IMG_2796

DĚKUJEME!