Volnočasový klub ARCHA

programy pro seniory

v Domech s pečovatelskou službou

v dubnu 2019

 

 

rozvod nebo rozchod

Přednáška 

 

6. 5. 2019 v 16.30 h. 

Centrum Ruth

Tradiční rodina vs. moderní experimenty

Beseda s diskuzí
14. 5. 2019  v 17 h. 
Městská knihovna, Haaskova ul.

Výstava pokračuje

v Nemocnici Třebíč,

v březnu a dubnu

nové obrazy

 

 

Sekáč trochu menší

15. 5. 2019 od 10-17 hod.

 

zahrada Paprsku naděje

Gen. Sochora 705

KATALOG UMĚLECKÝCH DĚL

Koupí nebo darováním uměleckých děl podpoříte rodiny v těžké životní situaci

Charitní záchranná síť hlásí

Charitní záchranná síť hlásí

10. listopadu jsme se zúčastnili Národní potravinové sbírky v supermarketu TESCO v Jihlavě. Nakupující lidé byli velice štědří, darovali nám pro klienty našich zařízení a pro osoby v nouzi 1 956,5 kilogramů zboží. Tento výtěžek byl nejvyšší v celém Kraji Vysočina. Děkujeme!

 

Charitní záchranná síť v listopadu 2018

 

Prostřednictvím Charitní záchranné sítě (CHZS) pomáháme lidem v nouzi jako v předešlých měsících, poskytujeme potraviny, hygienické potřeby, ošacení, výjimečně hradíme nezbytný nákup nebo služby, pomáháme i předáváním potřebných informací nebo doprovázíme na úřady nebo do institucí.

10. listopadu jsme se se sedmi kolegyněmi z Azylového domu pro rodiče, matky s dětmi a ženy a s Mgr. Otakarem Prokešem z Azylového domu pro muže a s jednou dobrovolnicí zúčastnili Národní potravinové sbírky v supermarketu TESCO v Jihlavě.

Nakupující lidé byli velice štědří, darovali nám pro klienty našich zařízení a pro osoby v nouzi, kterým pomáháme v rámci Charitní záchranné sítě, 1 956,5 kilogramů zboží.

Tento výtěžek byl nejvyšší v celém Kraji Vysočina. Reportáž o velmi pěkném průběhu NPS a o naší účasti hned toho dne vysílala ve večerních Událostech ČT 1.

Zboží jsme mohli za pomoci klientů AD pro muže hned v následujících dnech uložit do nových regálů v novém skladu, který nám poskytlo ve své budově v ulici L. Pokorného 15 středisko sv. Dona Bosca.

    IMG_2792 IMG_2795 IMG_2796

DĚKUJEME!