Koláč pro hospic

43 567 Kč

 

DĚKUJEME VÁM!

Volnočasový klub ARCHA

programy pro seniory

v Domech s pečovatelskou službou

v říjnu 2018

 

 

KATALOG UMĚLECKÝCH DĚL

Koupí nebo darováním uměleckých děl podpoříte rodiny v těžké životní situaci

Díky Nadaci ČEZ má domácí hospic čtyři nová polohovací lůžka

Díky Nadaci ČEZ má domácí hospic čtyři nová polohovací lůžka

Nadace ČEZ podpořila Domácí hospic sv. Zdislavy Třebíč finančním darem ve výši 80.000 Kč, za něž byla pořízena nová polohovací lůžka. Rozšíří se tak nabídka Půjčovny kompenzačních pomůcek, kde si klienti hospice lůžka mohou zapůjčit. Právě ta patří k nejpožadovanějším. 

 

Díky Nadaci ČEZ má Domácí hospic sv. Zdislavy Třebíč

čtyři nová elektrická polohovací lůžka

 

Nadace ČEZ podpořila Domácí hospic sv. Zdislavy finančním darem ve výši 80.000 Kč, za které byla pořízena čtyři nová elektrická polohovací lůžka. Rozšíří se tak nabídka Půjčovny kompenzačních pomůcek, ve které si klienti hospice lůžka mohou zapůjčit.

IMG_4448

Lůžka poslouží  k zajištění péče o nevyléčitelně nemocné, o které se v domácím prostředí starají jejich blízcí spolu s pracovníky hospice.

„Tohoto daru si vážíme a děkujeme Nadaci ČEZ za štědrost, vstřícnost a především soucítění a pochopení, které svým rozhodnutím její zástupci prokázali,“ komentuje dar Lenka Klinerová vedoucí Půjčovny kompenzačních pomůcek Domácího hospice sv. Zdislavy.

Polohovací lůžka jsou vedle chodítek a invalidních křesel jednou z nejžádanějších „položek“ půjčovny.  

IMG_4452           IMG_4454

Domácí hospic sv. Zdislavy Třebíč poskytuje své služby klientům 7 dnů v týdnu po 24 hodin denně. Tým pracovníků tvoří lékaři, zdravotní sestry, pečovatelky, pracovníci v sociálních službách, sociální pracovníci, psychoterapeut a duchovní. Poskytuje nemocnému péči na základě jeho individuálních potřeb a osobních přání s cílem pomoci mu naplňovat všechny jeho potřeby - fyzické, emocionální, sociální i spirituální. 

 

IMG_4460

IMG_20180517_102004

 

Nadace ČEZ

 

 

Díky