Pozvánka

 

Zavítejte i k nám,

do sídla třebíčské Charity

na ulici L. Pokorného 15.

AKCE CIHLA

ještě v červenci.

 

Kde ji najdete?

 

Volnočasový klub ARCHA

programy pro seniory

v Domech s pečovatelskou službou

v červenci 2019

 

 

Rodinson a Centrum Ruth

zve všechny rodiče i prarodiče s dětmi

KATALOG UMĚLECKÝCH DĚL

Koupí nebo darováním uměleckých děl podpoříte rodiny v těžké životní situaci

Koláč pro hospic 2017 skončil ziskem

Koláč pro hospic 2017 skončil ziskem

Sbírkově - propagační akce třebíčské Charity skončila ziskem bezmála 45 tisíc korun. Dobrovolníci nabízeli ve středu 4. 10. lidem koláčky a utržené mince končily v zapečetěných pokladničkách. Výsledný součet je 44.850,- Kč. Všem dárcům i těm, kdo se o Koláč zasloužili, velmi děkujeme!

 

Lidé podpořili hospic nákupem koláčů 

 

Sbírkově - propagační akce Oblastní charity Třebíč Koláč pro hospic skočila ziskem bezmála 45 tisíc korun. Dobrovolníci nabízeli po celou středu 4. 10. lidem koláčky za příspěvek 20 korun a utržené mince končily v zapečetěných pokladničkách. Během včerejšího dne byly mince spočítány a výsledek je

44.850,- Kč.

 Koláč pro hospic 2017

 

Koláč pro hospic 2017Odměnou za příspěvek v minimální výši dvaceti korun byl vedle malé svačinky i informační letáček o specifické službě. „Chladné počasí naštěstí neohrozilo průběh akce. Dobrovolníci vyšli do ulic s plnými košíky koláčků a navštívili i předem vybrané a domluvené firmy a úřady,“ popsala průběh akce organizátorka akce Eva Vráblová. Nasazení studentů -  dobrovolníků anulovalo chlad i prvotní nejistotu některých oslovených. Dvě desítky studentů Vyšší odborné školy a Střední školy veterinární, zemědělské a zdravotnické Třebíč, dobrovolníků Charity se pohybovaly mimo jiné po Třebíči, Hrotovicích a Náměšti nad Oslavou.

Koláč pro hospic 2017Už za tradičně velký lze označit zájem u zaměstnanců společností, jejichž management umožnil prodej přímo ve firemních prostorách. „V Jaderné elektrárně Dukovany a ve společnosti Freankische jsme měli stanoviště před jídelnou a dobrovolníci, podle vlastního líčení, často ani nestíhali poděkovat, jak rychle koláče mizely,“ líčí s úsměvem Eva Vráblová.

FraenkischeKoláč pro hospicJE Dukovany

„Sbírkové akce Charity jako je Koláč pro hospic nebo Tříkrálová sbírka jsou už v naší elektrárně očekávané. Přesto mě každoročně překvapí pozitivní a štědrý přístup našich zaměstnanců,“ říká Jana Štefánková z útvaru komunikace ČEZ – JE Dukovany. Energetici, kteří navíc navštěvují také jako dobrovolníci zařízení Charity, tentokráte přispěli do pokladniček částkou téměř 10 tisíc korun. 

 

„Děkujeme všem dárcům, kteří podpořili svým příspěvkem činnost hospice, studentům za jejich nasazení pro dobrou věc a vedení Střední zdravotnické školy Třebíč za uvolnění studentů na tuto akci,“ uzavírá Eva Vráblová.

 

Koláč Koláč Koláč

Domácí hospic sv. Zdislavy, který je zřizován Oblastní charitou Třebíč, je jedním ze sedmi obdobných zařízení vybraných do pilotního projektu Ministerstvo zdravotnictví ČR, VZP a České společnosti paliativní medicíny ČLS JEP, zkoumajícího možnost poskytování paliativních služeb nestátními subjekty a mimo zdravotnická zařízení.

V rámci Diecézní charity Brno pořádaly akci Koláč pro hospic ještě Oblastní charity Znojmo, Břeclav, Jihlava, Rajhrad, Tišnov, Žďár nad Sázavou, Hodonín a 11. 10. bude i Blans