Volnočasový klub ARCHA

programy pro seniory

v Domech s pečovatelskou službou

v červenci 2019

 

 

Rodinson a Centrum Ruth

zve všechny rodiče i prarodiče s dětmi

KATALOG UMĚLECKÝCH DĚL

Koupí nebo darováním uměleckých děl podpoříte rodiny v těžké životní situaci

Každá koruna pomáhá!

Přispějte 1 Kč denně, 
365 Kč ročně...

Na LAGUNĚ se předávaly poukazy

Na LAGUNĚ se předávaly poukazy

Ve středu 13. 3. 2019 odpoledne převzali výherci soutěže tříkrálových koledníků z rukou ředitele Jiřího Nováka vouchery do Aquaparku Laguna. Šťastní výherci si spolu s rodiči a sourozenci užijí v jeden libovolný den zdarma aquapark a wellnes zónu. Všem přejeme příjemný zážitek!

 

Předání poukazů vylosovaným výhercům soutěže

 

Ve středu 13. 3. 2019 odpoledne převzali výherci soutěže tříkrálových koledníků z rukou ředitele Jiřího Nováka odměny v podobě voucherů do Aquaparku Laguna. 

Do soutěže zaslali koledníci z celého třebíčského okresu na adresu Oblastní charity Třebíč asi 100 malovaných obrázků tříkrálových skupinek. Vloni poprvé pan Jiří Novák navrhl odměnu v podobě volného vstupu pro výherce a jeho rodinu do bazénu a aquaparku. Letos mají rodinné vstupné rozšířené i o wellnes. Navíc poukaz nemá omezenou platnost, lze jej tedy využít kdykoliv. "Společný rodinný zážitek je příjemnou odměnou pro koledníky, ale i pro další členy rodiny, kteří se sami zapojují nebo podporují své děti ve velice prospěšné aktivitě jakou Tříkrálová sbírka bezpochyby je," řekl ředitel Aquaparku a dodává: "A proto chceme tuto možnost nabídnout znovu i v letošním roce."

 

                  IMG_3273  IMG_3275 

                 IMG_3277 IMG_3279 

IMG_3285

Šťasnými výherci se tentokrát stala: 

rodina Pudilova

rodina Nováčkova

rodina Zabloudilova

rodina Čechova

 

Přejeme všem příjemný zážitek!

 

 

"Několik let také trvá spolupráce mezi Oblastní charitou Třebíč a MKS. Společně připravujeme po Tříkrálové sbírce odměnu v podobě filmového představení pro všechny koledníky z okresu Třebíč, " říká koordinátorka Tříkrálové sbírky Martina Veselá.

"Jsme za to všechno velice vděční a moc děkujeme." 

 

Kino pro koledníky - Králíček Petr

 

Související články