Pozvánka

 

Zavítejte i k nám,

do sídla třebíčské Charity

na ulici L. Pokorného 15.

AKCE CIHLA

ještě v červenci.

 

Kde ji najdete?

 

Volnočasový klub ARCHA

programy pro seniory

v Domech s pečovatelskou službou

v červenci 2019

 

 

Rodinson a Centrum Ruth

zve všechny rodiče i prarodiče s dětmi

KATALOG UMĚLECKÝCH DĚL

Koupí nebo darováním uměleckých děl podpoříte rodiny v těžké životní situaci

S klubem ARCHA na Zámku Valeč

S klubem ARCHA na Zámku Valeč

Krásné počasí vylákalo seniory navštěvující Volnočasový klub Archa v domech s pečovatelskou službou v Třebíči na společný výlet. Vybrali si Zámek Valeč. Chtěli se podívat na místo, které mnozí znají, ale neměli dosud příležitost, vidět je po nedávné rekonstrukci.

 

S klubem ARCHA na Zámku Valeč

 

Již delší dobu převládá krásné počasí, a to vylákalo seniory, kteří navštěvují Volnočasový klub Archa v domech s pečovatelskou službou v Třebíči, na společný výlet. Vybrali si zámek Valeč, protože se chtěli podívat na místo, které mnozí znají, ale neměli dosud příležitost, vidět je po nedávné rekonstrukci.

zámecké nádvoří

Pracovnice klubu Archa a Charitní pečovatelské služby Třebíč objednaly autobus a domluvily vše potřebné. Díky ochotné spolupráci s autobusovou dopravou p. Cahy mohli senioři nastoupit pohodlně u jednotlivých domů s pečovatelskou službou. Cesta pak hezky ubíhala.

autobus firmy Caha

Na zámku ve Valči byli všichni vítáni. Prostory jsou zde bezbariérové a výtahem se senioři dostali snadno, kam bylo třeba. Při komentované prohlídce si se zájmema prohlíželi zrekonstruované pokoje a romantické salonky. Co obdivovat prvně? Krásné malby či květinovou výzdobu? 

z prohlídky

Téměř hodinová prohlídka v tom vedru značně zmohla všechny výletníky. S chutí se pak uchýlili do restaurace na výtečný moučník a kávu. 

v restauraci

Někteří si pak ještě dopřáli procházku po zámeckém parku, kde byli zvědaví na barevné lekníny rostoucí na rybnících a toužili spatřit i hnízdící párek labutí.

lekníny a kosatce

Zážitek z celého odpoledne umocněný příznivým počasím byl velmi příjemný a do svých domovů se účastníci vraceli s úsměvem na rtech. „Kam vyrazíme příště?"- zazněla při zpáteční cestě zvídavá otázka. 

účastníci výletu

Související galerie