Výstava na Zámku

 
Výstava trvá do 13. 1. 2019

Muzeum Vysočiny Třebíč-Zámek, Galerie Tympanon

Centrum Ruth

Jste v neustálém kolotoči a stresu? Dopřejte si víc času pro sebe! Nabízíme Vám cyklus  "SETKÁVÁNÍ SE SEBOU"

První setkání 24. 1. 2019

 

 

Volnočasový klub ARCHA

programy pro seniory

v Domech s pečovatelskou službou

v prosinci 2018

 

 

KATALOG UMĚLECKÝCH DĚL

Koupí nebo darováním uměleckých děl podpoříte rodiny v těžké životní situaci

Únor v Ambrele

Únor v Ambrele

Tento měsíc prošla naše služba velkými změnami. Mezi tu nejzásadnější patří to, že se upravil náš okruh osob, který je nyní od 6 do 20 let. Do naší služby jsme tedy přivítali nové, menší uživatele a s těmi staršími, dospělými se museli rozloučit...

 

Únor v Ambrele

 

Tento měsíc prošla naše služba velkými změnami.

Mezi tu nejzásadnější patří to, že se upravil náš okruh osob, který je nyní od 6 do 20 let. Do naší služby jsme tedy přivítali nové, menší uživatele a s těmi staršími, dospělými se museli rozloučit. 

Hned druhý únorový týden navštívil naši službu otec Seknička. Měl připraveno povídání o Postní době, která  začala 14. února „Popeleční středou“ a bude trvat až do Velikonoc, tj. 40 dní. Povídal si s uživateli o tom, co je smyslem této doby a o různých zvycích, jež se k této době vážou. Mohli se zeptat na cokoliv, co je k tomuto tématu zajímalo a společně s otcem si zazpívali i pár křesťanských písní.

Ke svátku sv. Valentýna jsme s uživateli vyráběli srdíčka s věnováním, aby je mohli darovat komukoliv, na kom jim záleží.

 

Únor v Ambrele

Také jsme pořádali Karneval s vyrobenými maskami, kdy uživatelé plnili různé soutěže na zlepšení paměti, postřeh nebo vytrvalost. Nakonec dostali malé odměny.

Tento měsíc byl pro nás měsícem plným změn, které jsme zvládli, a proto se můžeme těšit na to, co nás čeká v těch nadcházejících.