Pozvánka

 

Zavítejte i k nám,

do sídla třebíčské Charity

na ulici L. Pokorného 15.

AKCE CIHLA

ještě v červenci.

 

Kde ji najdete?

 

Volnočasový klub ARCHA

programy pro seniory

v Domech s pečovatelskou službou

v červenci 2019

 

 

Rodinson a Centrum Ruth

zve všechny rodiče i prarodiče s dětmi

KATALOG UMĚLECKÝCH DĚL

Koupí nebo darováním uměleckých děl podpoříte rodiny v těžké životní situaci

Volnočasový klub ARCHA zavítal do Domovinky

Volnočasový klub ARCHA zavítal do Domovinky

Obyvatelé domů s pečovatelskou službou v Třebíči podnikli zajímavý výlet do stacionáře pro seniory a osoby se zdravotním postižením. Po příjemně stráveném dni se zdejší milou společností odcházeli s úsměvem na rtech, někteří si odnesli na památku i hezký suvenýr.

 

Volnočasový klub Archa zavítal do Domovinky

 

Obyvatelé domů s pečovatelskou službou v Třebíči měli v uplynulých dvou měsících možnost podniknout sice malý, ale o to více zajímavý výlet. Zájemcům z řad seniorů byla prostřednictvím Volnočasového klubu Archa nabídnuta možnost podívat se do jiného zařízení Oblastní charity Třebíč, a sice do Domovinky, denního stacionáře pro seniory a osoby se zdravotním postižením.

U každého domu s pečovatelskou službou v domluvený den postávala skupinka výletníků a čekala na smluvený odvoz do Domovinky. Tam je čekalo velmi vřelé přijetí od pracovníků i pravidelných návštěvníků Domovinky.

Výlet seniorů z DPS do Domovinky

Následovala podrobná prohlídka zařízení, ukázka místností, představení celého chodu Domovinky a programů, které zájemcům stacionář nabízí. Senioři z DPS mohli obdivovat krásné výrobky a zapojit se do aktuálního programu dne. Nejpříjemnější ale bezesporu bylo společné posezení u kávy a dobrého občerstvení, doplněné povídáním o nejrůznějších radostech i starostech.

Výlet do Domovinky

Po příjemném dni se pak obyvatelé DPS s Domovinkou rozloučili a vydali se zpět do svých domovů. Někteří si odnesli na památku i hezký suvenýr vyrobený v Domovince. Všichni však odcházeli s úsměvem na rtech a hřejivým pocitem uvnitř z krásně prožitého dne a setkání s milými lidmi.

Charitní pečovatelská služba Třebíč a Volnočasový klub Archa proto touto cestou velmi děkuje Domovince za spolupráci a realizaci společných setkání. Obyvatelé domů s pečovatelskou službou se již nyní těší na další společné akce.