Volnočasový klub ARCHA

programy pro seniory

v Domech s pečovatelskou službou

v červenci 2019

 

 

Rodinson a Centrum Ruth

zve všechny rodiče i prarodiče s dětmi

KATALOG UMĚLECKÝCH DĚL

Koupí nebo darováním uměleckých děl podpoříte rodiny v těžké životní situaci

Každá koruna pomáhá!

Přispějte 1 Kč denně, 
365 Kč ročně...

Zahrada dostala nový kabát

Zahrada dostala nový kabát

Ve středu 27. 3. 2019 byla Azylovému domu pro rodiče s dětmi a ženy Třebíč na Vltavínské ulici předána nová zahrada, na jejímž vzhledu se podílelo několik dárců. Přibyla zde pergola, živý plot, řada ovocných stromů, nová zemina,...

 

Zahrada dostala nový kabát

 

Ve středu 27. 3. 2019 byla Azylovému domu pro rodiče s dětmi a ženy Třebíč na Vltavínské ulici předána nová zahrada, na jejímž vzhledu se podílelo několik dárců.

Pergolu k odpočinkovému posezení, který zvláště v horkých letních dnech bude jistě příjemným útočištěm před pálivými slunečními paprsky, společně vyhotovila skupina dárců jako paní Alena Čermáková, pan Antonín Vidourek, DNK systém s. r. o.

Nadace ŠKODA STROMKY poskytla mix již vzrostlých ovocných stromů – švestku, hrušeň, moruši a jabloň.

Za podpory Nadace ČEZ byly vysázeny túje, habry kolem plotu a upravena zahrada. 

Ovocné stromy bez nároku na odměnu vysázela a přihnojila firma Zahrady Svoboda z Koněšína. Pan Svoboda také ochotně navezl novou zeminu, která byla u nového azylového domu opravdu potřeba.

IMG_3319

Všem štědrým dárcům poděkoval Petr Jašek, ředitel Oblastní charity Třebíč: „Jsme rádi, že zahrada bude díky Vám sloužit dětem i jejich rodičům, že altán i stromy poskytnou stín před sluncem, a všichni obyvatelé azylového domu si budou moci zakusit radost z úrody ovocných stromů. Naším cílem bylo ukázat především dětem, co stromy potřebují, aby daly chutné plody. Vaší pomoci si vážíme.“

 

IMG_3313

 

Díky

Související galerie