Oblastní charita Třebíč

Fundraiser/ka

Třebíč Plný úvazek dle dohody výběrové řízení
Kontaktní osoba
Barbora Živná

vedoucí propagace a fundraisingu
Tel.: 730 171 635 E-mail: barbora.zivna@trebic.charita.cz

Vyhlašujeme výběrové řízení na pozici fundraisera.

Jsme dlouholetý poskytovatel odborných sociálně–zdravotních a preventivních služeb v třebíčském regionu

Pomozte nám hledat nové finanční zdroje. Na investice například do vozového parku pro naše zdravotníky, na nákup zdravotnického materiálu pro naše klienty, ale i provoz azylových domů pro lidi v akutní nouzi.

Staňte se součástí našeho týmu.

Náplň práce:

  • správa databáze, aktualizace databáze, evidence dárců
  • práce s CRM systémem
  • oslovování nových i stávajících dárců, budování vztahů
  • péče o kontakty, péče o dárce individuální a firemní
  • administrativa - darovací smlouvy, potvrzení o daru apod.
  • reporting, průběžné vyhodnocování finančních cílů, zpracování statistik

Požadujeme:

  • velmi dobré organizační a komunikační schopnosti
  • samostatnost, systematičnost, pečlivost, zodpovědnost, proaktivnost, orientaci na výsledek
  • výbornou znalost češtiny, pravopisu a jazykový cit - psaní textů, podkladů, emailů…
  • vysoké pracovní nasazení, chuť pracovat v církevní organizaci
  • časovou flexibilitu
  • znalost práce na PC
  • trestní bezúhonnost
  • řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič/ka
  • orientace v neziskovém sektory výhodou
  • reference z předchozích zaměstnání vítány

Nabízíme:

  • smysluplnou, zajímavou a kreativní práci
  • možnost systematického vzdělávání v oboru
  • pracovní poměr na 1,0 úvazku,
  • prostor pro seberealizaci,
  • možnost podílet se na rozvoji organizace,
  • zázemí stabilní organizace,
  • pružnou pracovní dobu,
  • zaměstnanecké benefity.
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky
  • zvýhodněné ceny volání pro zaměstnance a jeho rodinu
  • plat od 30 000 Kč měsíčně dle vzdělání a praxe

Bližší informace podá Bc. Barbora Živná, vedoucí oddělení PR, FR na čísle 730 171 635.

V případě zájmu zašlete svůj životopis a motivační dopis, ve kterém se zaměřte na své dosavadní praktické zkušenosti a úspěšné vedení projektů na e-mail: barbora.zivna@trebic.charita.cz.