Oblastní charita Třebíč

Pracovník v sociálních službách na záskoky

Azylový dům pro muže Třebíč, Heliadova 10 ihned, nebo dle domluvy výběrové řízení
Kontaktní osoba
Mgr. Otakar Prokeš Mgr. Otakar Prokeš

koordinátor Azylového domu pro muže Třebíč
Tel.: 604 296 835 E-mail: ad@trebic.charita.cz

Místo výkonu práce
: Heliadova 10, Třebíč

Náplň práce:

  • Zajišťování chodu AD, dohlížení na dodržování ubytovacího řádu, komunikace s uživateli služby

Požadujeme:

  • Potřebné vzdělání: kurz pracovníka v soc. službách. Kurz je možno absolvovat i během práce na AD - do 18 měsíců od nástupu.

Nabízíme:

  • Typ pracovní smlouvy: DPČ, případně 0,5 úvazek
  • Nástup možný ihned, nebo dle dohody
  • Práce v nepřetržitém provozu. Směny trvají 12 hodin (8:00-20:00/20:00-08:00). Záskokář ale většinou pracuje na denních směnách ve všedních dnech. Při úvazku 0,5 vychází průměrný počet směn v měsíci na 7.
  • Konkrétní termíny záskoků za dovolenou nebo náhradní volno se domlouvají vždy na čtvrtletí dopředu.

Více informací:

Mgr. Otakar Prokeš, koordinátor AD
Tel.: 604 296 835
E-mail: otakar.prokes@trebic.charita.cz