Oblastní charita Třebíč

Sociální pracovník (adiktolog) pro K-centrum Noe

Třebíč, Hybešova 10 Plný úvazek Ihned,nebo dle domluvy výběrové řízení
Kontaktní osoba
Ing. Mgr. Ivo Vítek DiS. Ing. Mgr. Ivo Vítek DiS.

Koordinátor K-centra Noe, Následné péče, PP MOST
Tel.: 568 842 688

Diecézní charita Brno – Oblastní charita Třebíč

K-centrum Noe

 vyhlašuje výběrové řízení na pozici

Sociální pracovník (adiktolog)

Požadujeme:

  • VOŠ nebo VŠ sociálního směru
  • Znalost zákona 108/2006 Sb.
  • Zájem o práci s cílovou skupinou
  • Schopnost práce v týmu i samostatnost
  • Flexibilita a ochota se dále vzdělávat
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Trestní bezúhonnost
  • Respektování hodnot a znalost církevní organizace

Výhodou:

  • praxe v oboru
  • vzdělání v oboru adiktologie

Nabízíme:

  • 1,0 prac. úvazek na dobu určitou s možností prodloužení
  • Nástup možný ihned, nebo dle dohody
  • Platové ohodnocení v závislosti na praxi a dosaženém vzdělání od 30 000 Kč
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenky
  • Finanční odměny při pracovním jubileu
  • Zvýhodněné ceny volání pro zaměstnance a jeho rodinu
  • Možnost dalších vzdělávání, supervize
  • Zajímavá a kreativní práce v příjemném pracovní prostředí
  • Duchovní podpora

Svůj stručný profesní životopis a motivační dopis zašlete na e-mail: ivo.vitek@trebic.charita.cz

Kontaktní osoba – náplň a činnost pracovní pozice:

Ing. Mgr. Ivo Vítek, DiS., koordinátor služby
M: 739 389 230
E: ivo.vitek@trebic.charita.cz