Cenu Ď vyhrála nominace Nadačního fondu AVAST

Jsme šťastni, že máme možnost Nadačnímu fondu AVAST tímto způsobem poděkovat, protože si zaslouží obrovské uznání. Pomáhá s námi lidem, kteří pomoc potřebují. Naše organizace denně poskytne některou ze služeb 570 lidem, a to je již úctyhodné číslo. Služby, které poskytujeme jsou pro všechny cílové skupiny, i rozdílného věku. AVAST vytváří hodnoty nejen svou činností, ale také podporou naší činnosti. Naše možnosti jsou vzhledem k současné situaci financování sociálních služeb omezené. Přesto se nám daří udržovat vysokou kvalitu námi poskytovaných služeb. Jde o ukázkovou spolupráci firmy, která uznává sociální hodnoty, a neziskové organizace, která usiluje o stále lepší kvalitu. 

AVAST získal Cenu Ď

Cena Ď za dobré skutky, nezištnou pomoc a dobrodiní má svého letošního držitele. Stal se jím Nadační fond AVAST, který navrhla třebíčská charita.

Automobil…

„Nadační fond AVAST k nám přistupuje s velkou úctou a oceněním naší práce. Stejně tak si my vážíme jeho podpory, bez které bychom nemohli pořídit nový automobil pro sestřičky, za který jsou velmi vděčné, poněvadž jejich cesta k pacientům je nyní bezpečnější,“ uvádí se v tiskové zprávě z vyhlášení výsledků.

Tentýž fond pomáhá Azylovému domu pro rodiče s dětmi a Rané péči v Třebíči. A azylového domu nakoupili pečící trouby. „Díky Nadačnímu fondu AVAST máme na každém poschodí alespoň tři trouby, které jsou vybavené kolečky a mohou se tak převážet dle potřeby do jiného bytu. Je tak zajištěna větší bezpečnost pro děti, které chodily po schodech s maminkami.“