Základní informace      O stacionáři   Tým   Akce a události   Foto    Co se povedlo   Poděkování   Naše výrobky

 

STACIONÁŘ ÚSMĚV TŘEBÍČ - KONTAKTY

 

V měsíci srpnu 2018 je ve stacionáři z technických důvodů zavřeno.

 

Kontaktní adresa:    Generála Sochora 705, 674 01   Třebíč

Telefon:                     pevná linka: 568 851 088, 
                                   mobil:           734 369 976

E-mail:                       usmev@trebic.charita.cz  

Facebook:                Stacionář Úsměv Třebíč

 


Popis místa

Stacionář je umístěn v budově bývalé mateřské školy. Budova se nachází v okrajové části města Třebíč, v blízkosti jsou zastávka MHD, obchodní centrum, pošta a poliklinika. Stacionář se nachází v části přízemí a v celém patře zmíněné budovy. V přízemí se nachází tělocvična, dřevodílna, šatny pro uživatele a WC. V patře budovy se nachází jídelna na kterou volně navazuje společenská místnost, kuchyň, Výtvarná a Keramická dílna, místnost pro Individuální terapii a místnost pro relaxaci, Smaltová dílna, denní místnost pro zaměstnance a kancelář vedoucího, sociální zázemí pro uživatele a pro personál.

Všechny prostory stacionáře jsou bezbariérové. Vstup do budovy je řešen mobilními nájezdovými lyžinami a vstup do patra je řešen vertikální zdvižnou  plošinou.

V areálu stacionáře jsou vybudována parkovací místa pro vozidla uživatelů a zařízení. Veškeré přístupové cesty v areálu jsou nově zrekonstruovány tak, že umožňují volný pohyb i lidem s pohybovými obtížemi i lidem na vozíku.

Ve stacionáři jsou vytvořeny podmínky pro poskytování pomoci při hygieně, použití WC a další tak, aby bylo chráněno soukromí uživatele a jeho důstojnost.