Rodičovská skupina pomáhá hojit traumata
14. června 2021 Pozvánky, články

Rodičovská skupina pomáhá hojit traumata

Přišli jste jako rodiče o své milované dítě vlivem tragické události, vážné nemoci nebo při náhlém úmrtí? Máte ve svém srdci ukrytou hlubokou bolest? Nevíte, jak se s touto ztrátou v životě vyrovnat? Nezůstávejte na to sami. 

Přijďte na setkání OTEVŘENÉ RODIČOVSKÉ SKUPINY, kterou povedou rodinná terapeutka a koordinátorka prorodinného centra. Zároveň zde poznáte i jiné rodiče s podobným osudem, můžete zde hledat cestu, jak se s podobnou situací ve svém životě sami vyrovnat. Setkání se koná v úterý 29. 6. 2021 od 16.30 hod. v Centru Ruth na Karlově náměstí 41/30 (1. patro nad restaurací Třebíčanka).

Z důvodu omezené kapacity doporučujeme se na program přihlásit do 25. 6. na tel. 733 741 390, 606 860 551 nebo na e-mail: centrumruth@trebic.charita.cz  Vstupné je dobrovolné.

Těší se na Vás Mgr. Pavlína Kovářová, rodinná terapeutka, vedoucí Rané péče Třebíč, absolventka psychoterapeutického výcviku v Rodinné integrované terapii a kurzu Intuitivní rodičovství, jeho poruchy, možnosti prevence a intervence a také Bc. Helena Marečková, koordinátorka Centra podpory rodin Ruth v Třebíči, absolventka techniky koučovacího přístupu v praxi sociální práce.