Staňte se naší hvězdou pomoci
9. listopadu 2022 Články

Staňte se naší hvězdou pomoci

Opět jsme v období před Vánocemi spustili stránky www.hvezdy-pomoci.cz. Na tomto webu máte možnost koupit produkty, které mohou udělat radost vám nebo někomu z vašich blízkých. Získáte dárek nejen pro sebe, ale zároveň podpoříte dobrou věc. Výtěžek bude určen na podporu Oblastní charity Třebíč.

Už v loňském roce jsme zde nabízeli ponožky s nápisem Jsi hvězda, v nabídce zůstávají i letos. Navíc jsme přidali krásné dekorační hvězdy, které pomohou k příjemné vánoční atmosféře v každém domově.

Ponožky máme ve třech barevných variantách, jsou kvalitně zpracované a mají příjemný široký lem. Obsahují visačku s označením Oblastní charity Třebíč. Cena páru je 249,- Kč.

Za stejnou cenu pořídíte i dekorační hvězdu. Hvězda je společně s LED osvětlením na baterie (3x AA, nejsou součástí prodeje) v obalu, který obsahuje přelep s poděkováním Charity za podporu.

Stejně jako na nebi, svítí hvězdy na zemi. Pro nás jsou takovými svítícími hvězdami např. zdravotní sestřičky, lékaři, sociální pracovníci, dobrovolníci a další, kteří pomáhají lidem v jejich těžkých životních fázích. Jsou to také naši donátoři. Jsme vděční za podporu, kterou dostáváme od místní veřejnosti, firem a organizací. Velmi si jejich přízně vážíme.

S realizací projektu Hvězdy pomoci nám pomohla společnost INEX Moravské Budějovice, s.r.o., fotografka Žaneta Malá a František Polehla. Děkujeme.

inex